Wnętrze otwarte

Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO

Targi ŚWIATŁO na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych zarówno w Polsce, jak również za granicą. Misja branżowej edukacji, która przez lata przyświecała organizatorom zaowocowała pojawieniem się nowej jakości na polskiej mapie targowej. Targi ŚWIATŁO to nie tylko największe branżowe targi oświetleniowe w Europie Środkowowschodniej, lecz także jedyne wydarzenia branżowe w Polsce łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową.

Wnętrze Otwarte by Justyna Smolec

Targi ŚWIATŁO to także strefa WNĘTRZE OTWARTE specjalnie zaprojektowana przez architekt Justynę Smolec. Producenci i architekci będą w niej rozmawiać o tym jak mądrze projektować przestrzeń wiedząc, że ma ona istotny wpływ na życie. Nazwa strefy sugeruje otwartość umysłu w dialogu, a produkty, które ją wypełnią świadczą o otwartości w myśleniu o człowieku.

wnetrzeotwarte-puste-137-scaled

Udział Florabo we Wnętrzu Otwartym

Mieliśmy ogromny zaszczyt być jednym z wystawców w strefie WNĘTRZE OTWARTE podczas tegorocznych Targów. Zaprezentowaliśmy nasze nowe autorskie produkty oraz poprowadziliśmy szereg wykładów na temat świadomego, zrównoważonego projektowania roślinności w przestrzeniach biurowych, przybliżyliśmy temat „biophilic design” oraz pokazaliśmy dobroczynne działanie roślinności na człowieka w miejscu pracy.

Napisz do nas

Zazieleńmy razem Twoją przestrzeń!

Scroll to Top