Seaport

Idea projektu

Do stworzenia przestrzeni pracy, która miała być narzędziem zarówno biznesowym, jak i wizerunkowym Nordea wytypowała firmę Workplace Solutions. Zieleń stanowiła więc w projekcie istotny komponent. Tensor XYZ – w tym gdyńskim kompleksie złożonym z trzech budynków na 8 piętrach o powierzchni prawie 10000 m2 miały się mieścić biura dla ponad 680 pracowników. Każde piętro miało inny charakter. Mogliśmy rozwinąć skrzydła dostarczając różne typy rozwiązań do hodowli roślinności.

... w liczbach

Metraż
0 m2
Liczba pracowników
0
Czas realizacji
0 m-cy
Serwis w tygdoniu
0 dni

Workplace Solutions Florabo

Pracownia

Tensor XYZ Gdynia

Lokalizacja

Halina, Agnieszka, Zuza, Dorota, Marcin, Iza, Jacek, Wojtek

Team

WE_NORDEA_ŁOP-scaled

Wnioski

Powierzchnia biur oraz ilość roślin stanowi dla pole gdzie rozwijamy nasze kompetencje pielęgnacji roślinności w systemie FloraFlow service. Dla Seaport office Zaprojektowaliśmy dedykowany plan pielęgnacji uwzględniający zmiany dekoracji roślinnej w czasie. Roślinność wybranych typów wraz ze wzrostem jest przesadzana i przestawiana w obrębie piętra, całego budynku i wreszcie między trzema budynkami budynkami.

Duża ilość materiału roślinnego, typów nasadzeń i możliwość zmiany lokalizacji pozwala nam na optymalizację zabiegów prewencyjnych i interwencji z zakresu ochrony roślin. Projektem zajmuje się jeden dedykowany ogrodnik Florabo 5 dni w tygodniu.

Dla klienta korzyścią jest zdrowa zieleń i okazjonalne lub sezonowe zmiany dekoracji roślinnych.

Dla Florabo dodatkową korzyścią są okazjonalne wizyty w Gdyni. 🙂

Napisz do nas

Zazieleńmy razem Twoją przestrzeń!

Scroll to Top